АНАЛІЗ ДИНАМІКИ КОЛІСНОГО ШАСІ КЛАСУ 8К4П
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-380416201799318Ключові слова:
динаміка шасі 8К4П, квазістатична модель, подолання перешкод, параметр профільної прохідностіАнотація
У статті досліджуються питання профільної прохідності колісного шасі класу 8К4П на основі розробленої його квазістатичної моделі. Запропоновано параметр профільної прохідності, що враховує масо-геометричні властивості шасі, його кінематичні характеристики та зчеплення коліс із опорною поверхнею, для якого виконана кількісна оцінка при моделюванні подолання досліджуваним шасі перешкод у вигляді східчастого маршу й одиночного виступу. Представлений у роботі параметр профільної прохідності може бути обраний у якості основного при аналізі шасі з подібною схемою, а також при розв’язанні задач їхньої параметричної оптимізації.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).