МОДЕЛЮВАННЯ НЕСНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЛІТАКА ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ З КОМБІНОВАНИМ КРИЛОМ ЗА ДОПОМОГОЮ МЕТОДІВ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОЇ АЕРОДИНАМІКИ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-380413201569737Ключові слова:
літак з м’якою несною поверхнею, аеродинамічні характеристики, крило, що деформується, метод обчислювальної аеродинаміки, летальний апарат, надувне крило, м’яке крило, крило гібрид, дельтапланАнотація
У даній статті виконано аналіз порівняння методів обчислювальної аеродинаміки (метод кінцевих елементів та панельно-вихрьовий метод) для жорсткого крила і комбінованого крила, яке складається з жорсткої передньої частини від хорди (30%) і м'якої наддувної задньої частини (70%).
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-11-07
Номер
Розділ
Механіка
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).