ВРАХУВАННЯ НЕДОСКОНАЛОЇ ПРУЖНОСТІ МАТЕРІАЛУ ПРИ РЕЗОНАНСНИХ КОЛИВАННЯХ МЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-38049201354521Ключові слова:
гістерезисні тіло, резонансні коливанняАнотація
У роботі розглядається методика недосконалої пружності матеріалу при коливаннях механічних систем в умовах резонансу. Використовувалися лінеаризовані рівняння гистерезисного тіла при простому циклічному деформуванні. Отримано співвідношення для напружень з урахуванням гістерезисних постійних. При дослідженні конструкцій використовуються чисельні методи, засновані на варіаційно-сітковому підході. Для мінімізації відповідних функціоналів використовується метод покоординатного спуску.
Посилання
Василенко М. В. Теорія коливань і стійкості руху // М. В. Василенко, О. М. Алексейчук/ К.: Вища школа, 2004.- 575с.
Мейз Д. Теория и задачи механики сплошных сред // Д. Мейз/- М.: Наука, 1994,-350с.
Бабенко А. Е. Применение и развитие метода покоординатного спуска в задачах определения напряженно-деформированного состояния при статических и вибрационных загрузках // А. Е. Бабенко, Н. И. Бобырь, С. Л. Бойко, О. А. Боронко / К.: Инрес, 2005. – 264 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).