Напряжено-деформированное состояние композитных оболочек с заполнителем
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-3804182018132575Ключові слова:
композитні оболонки, метод покоординатного спуску, жoрсткий заповнювачАнотація
У роботі представлено методика розрахунку композитних шаруватих оболонок з жoрстким заповнювачем, яка заснована на вариаційно-сітковому підході формування необхідних функціоналів з їх подальшою мінімізацією методом покоординатного спуску . Побудовані алгоритми чисельного розрахунку відрізняються стійкістю і економічністю з точки зору обчислювальних ресурсів. На прикладі чисельного експерименту було досліджено збіжність рішень.
Посилання
1. Alfutov, N.,A., Zinov'ev, P.,A.,and Popov, B.,G., (1984), Raschet mnogoslojnyh plastin i obolochek iz kompozicionnyh materialov, M.: Mashinostroenie, Moscow,Russia.
2. Vasilenko, N.,V., Babenko, A.,E., and Trubachev, S.,I., (1989), Raschet trehslojnyh plastin s mjagkim zapolnitelem, podverzhennyh staticheskim i dinamicheskim nagruzkam, Problemy prochnosti,№2, pp.71-74.
3. Zenkevich, O., (1975), Metod konechnyh jelementov v tehnike, [The finite element method in engineering], Mir, Moscow,Russia.
4. Piskunov, V.,G., and Verizhenko. V..E.. (1986), Linejnye i nelinejnye zadachi rascheta sloistyh konstrukcij, [Linear and nonlinear problems of calculating layered structures], Budіvel'nik, Kyi'v.
5. Babenko, A., E., (1996), Zastosuvannja і rozvitok metoda pokoordinatnogo spusku v zadachah viznachennja napruzheno-deformovanogo stanu pri statichnih ta vіbracіjnih navantazhennjah , [Application and development of the method of co-ordinate descent in problems of determination of the stress-strain state under static and vibrational loads], KPI, Kyi'v.
6. Altenbach, H., Altenbach, J ., and Naumenko, K., (2004), Ebene Flächentragwerke.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).