Метод визначення координат рухомого об`єкту з використанням системи технічного зору
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-3804162017114363Ключові слова:
рухомий об`єкт, координати, технічний зірАнотація
Робота присвячена розробці системи технічного зору з метою стабілізації та керування безпілотними літальними апаратами. Наведено алгоритми обробки зображення . Розроблено загальну архітектура ПО для реалізації системи , а також описані об'єкт автоматизації і типова задача для технічного зору.Посилання
Адаптивные системы технического зрения / В. Н. Гридин, В. С. Титов, М. И. Труфанов].– М.: Наука, 2009.– 442 с.
Введение в контурный анализ. Приложения к обработке изображений и сигналов/ А. В. Кревецкий [и др.]; ред. Я. А. Фурман.–2-е изд. – М.: ФИЗМАТЛИТ, 2003. – 592 с.
Гонсалес Р. Цифровая обработка изображений. / Р. Гонсалес, Р. Вудс – М.: Техносфера, 2005. – 1072 с.
Збруцкий А. В. Навигация космического аппарата дистанционного зондирования Земли по съемке земной поверхности/ А. В. Збруцкий, А. П. Ганжа – К.: НТУУ «КПИ», 2011.–160 с.
John Hershberger, Jack Snoeyink, "Speeding Up the Douglas–Peucker Line-Simplification Algorithm", Proc 5th Symp on Data Handling, 134–143 (1992). UBC Tech Report TR-92-07/
Хорн Б. К. П. Зрение роботов./ Б. К. П. Хорн – М.: Мир. – 1989. – 400 c.
Дэвид А. Форсайт Компьютерное зрение. Современный подход/ Форсайт Дэвид А., Понс Джин/–М.: Вильямс., 2004.–928 с.
Gary B. Learning OpenCV. Computer Vision with the OpenCV Library/ Gary Bradski, Adrian Kaehler.–USA: O’Reilly Media, 2008.–580 p.
Ron G. Digital Aerial Survey: Theory and Practice 1st Edition/ Ron Graham, Alexander Koh.–USA: CRC Press LLC, 2002.–352 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування

Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).