Oцінка текстури та властивостей труб зі сплаву Ti-3Al-2.5V після гарячої деформації пресуванням
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-3804152016108378Ключові слова:
сплав титану Ti-3Al-2.5V, механічнівластивості, мікроструктура, пресування.Анотація
У даній роботі був досліджені труби зі сплаву титану Ti-3Al-2.5 V, які використовуються в якості елементів конструкцій паливних систем літаків. Труби зі сплаву титану Ti-3Al-2.5 V широко використовуються в гідросистемах сучасних літаків провідних світових фірм, що займаються літакобудуванням «Боїнг», Аеробус та ін. В роботі досліджені структура, текстура та механічні властивості цих труб на одній із стадій технологічного процесу – при пресуванні. Встановлено, що структурно-текстурний стан в гарячепресованих трубах впливає на анізотропію та рівень механічних властивостей, які визначають процес формування властивостей і текстури на наступних технологічних переділах.##submission.downloads##
Опубліковано
2017-12-29
Номер
Розділ
Механіка
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).