ВИМІРЮВАННЯ НЕСТАЦІОНАРНОЇ ТЕМПЕРАТУРИ КОНТАКТНИМ МЕТОДОМ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-3804172017100686Ключові слова:
вимірювання температури, температурний імпульс, імпульсна характеристика, зворотна згортка, рішення оберненої задачі вимірюванняАнотація
У статті розглянуто метод визначення температури газового потоку використовуючи термопару у перехідному режимі її роботи. Застосовано метод нелінійної апроксимації, на основі припущення, що перехідна характеристика термопари є сумою експонент, і отримано модель перехідної характеристики термопари. Застосовуючи рівняння оберненої згортки визначено температурного імпульсу газового потоку.##submission.downloads##
Опубліковано
2017-12-29
Номер
Розділ
Керування
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).