Гідравлічний ударний механізм для усунення прихоплень бурильного інструменту та запису динамічних характеристик удару
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-380415201688790Ключові слова:
бурильний яс, гідравлічний ударний пристрій, прихоплення, бурильна колона, індуктивний датчикАнотація
У статті описано конструкцію та принцип роботи гідравлічного ударного механізму. Наведено приклади практичного використання ударного пристрою під час ліквідації аварій. Розглянуто шляхи удосконалення таких механізмів для інтенсифікації усунення прихоплень бурильного інструменту та запропоновано нову вдосконалену конструкцію пристрою, який дозволяє визначати силу удару рухомої частини приладу.##submission.downloads##
Опубліковано
2016-10-10
Номер
Розділ
Механіка
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).