Оцінювання розрізняльної здатності тестового простору комп’ютеризованої системи тестування
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-380415201686314Ключові слова:
інформаційно-вимірювальне забезпечення, комп’ютеризована система тестування, показник якості, розрізняльна здатність завдань тестового просторуАнотація
Підтвердження якості проведення та результатів освітнього процесу значною мірою обумовлюється якісними показниками інструментарію, за допомогою якого ця якість оцінюється. Тому створення алгоритмічного та інформаційно-вимірювального забезпечення для оцінювання показників якості комп’ютеризованих систем тестування є невід’ємною частиною програми інформатизації освітньої галузі. В статті розглянуті, систематизовані та запропоновані методи та способи оцінювання одного з важливих показників якості комп’ютеризованої системи тестування (КСТ) – розрізняльної здатності завдань тестового простору КСТ, подані рекомендації щодо вибору тої чи іншої метрики, що дозволить підвищити ефективність інформаційно-вимірювальної системи контролю показників якості КСТ.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).