Формування структури і властивостей титанової проволоки зі сплава ВТ1-0 для медицини при термічної обробки
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-380414201670026Ключові слова:
титановий дріт, механічні властивості, термічна обробка, мікроструктура, ВТ1-0Анотація
Метою даного дослідження є отримання в проволоці діаметром 1.2 мм зі сплаву ВТ1-0 необхідного комплексу властивостей: високої пластичності і більш низької міцності для забезпечення роботи при хірургічному втручанні (наприклад, при з'єднанні кісток при переломах). В роботі досліджені структура, механічні властивості проволоці в початковому стані, після виготовлення, а також після різних варіантів подальших термічних обробок. Встановлено, вплив термічної обробки при різних режимах на структуру і властивості сплаву ВТ1-0, а також як змінюються механічні властивості сплаву в початковому стані після виготовлення, після наступних термічних обробках, які впливають на якісні показники і термін роботи виробів при експлуатації##submission.downloads##
Опубліковано
2016-04-25
Номер
Розділ
Механіка
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).