Розрахунок на міцність трубопроводів енергетичних систем з вигинами методом скінчених елементів
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-380412201561248Ключові слова:
числові методи, міцність трубопроводівАнотація
В роботі розглянута класифікація трубопроводів енергетичних систем , їх призначення та розрахунок на міцність з урахуванням вигинів. Розрахунки проводились за допомогою програмного комплексу , що базується на використанні метода скінчених елементів. Представлені розрахунки елементів трубопроводів з урахуванням реальних умов експлуатації.Посилання
Марчук Г.И., Агошков В.И. Введение в проекционно-сеточные методы. - М.: Наука, 1981. - 416 с.
Зенкевич О. Метод конечных элементов в технике. - М.: Мир, 1975. - 541 с.
FKM - Guideline, Analytical Strehgth Assesment of Componenys in Mechanical Engineering, 5th, revised edition, English Version, Forschungskuratorium Maschinenbau (FKM), Frankfurt/Main, 2003 - 268 c.
##submission.downloads##
Опубліковано
2015-07-01
Номер
Розділ
Механіка
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).