ОГЛЯДОВО–ПОРІВНЯЛЬНА НАВІГАЦІЙНА СИСТЕМА БЕЗПІЛОТНОГО ЛІТАЛЬНОГО АПАРАТУ НА ОСНОВІ ЛІДАРУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-38049201354619Ключові слова:
оглядово–порівняльна навігаційна система, алгоритм, лідар, математична модель, розпізнавання образу, навігація, фільтриАнотація
В статті увагу зосереджено на дослідженні розробленого алгоритму визначення параметрів навігації, який зменшує вплив шумів лазерної системи, що зумовлені жорстким зв’язком з літальним апаратом та математичному описі роботи такої системи. Зокрема, підтверджено, коректне розпізнавання образу еталону, при наявності шумів на вхідному зображенні. Представлено комплекс розроблених програм, що демонструють результати введення додаткових фільтрів.
Посилання
Медведев Е. М. Лазерная локация земли и леса // Е. М. Медведев, И. М. Данилин, С. Р. Мельников/ Мосва, Геолидар, Геокосмос – 2007, 229с.
Airborne Laser Scanner Aided Inertial for Terrain Referenced Navigation in Unknown Environments Vadlamani, Ananth K., – 2010, 142 p.
Лідари. Основні властивості і перспективи застосування в зразках озброєння і військовій техніці – Системи озброєння і військова техніка № 1(13) – 2008.
Методы лазерной локации и цифровой аэрофотосъемки в современной топографии / Геодезия и картография №8-10 Москва «Геолидар» - 2006. 5. Мишура Т. П. Проектирование лазерных систем: учебное пособие. // Т. П. Мишура, О. Ю. Платонов / СПб., ГУАП, 2006. – 98 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).