ПАРАМЕТРИ РІВНОЖОРСТКОГО ПРУЖНОГО ПІДВІСУ ДИНАМІЧНО НАСТРОЮВАНОГО ГІРОСКОПУ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-38049201354523Ключові слова:
динамічно настроюваний гіроскоп, пружний підвіс, рівножорсткість, дрейфАнотація
Метою даної задачі є розробка рекомендацій щодо змін в конструкції пружного підвісу дворамкового динамічно настроюваного гіроскопа (ДНГ) з однокільцевим компонуванням, що сприяють зниженню величини дрейфу від нерівножорсткості.
Отримані співвідношення між геометричними параметрами пружних елементів, що належать різним рамкам розглянутого пружного підвісу, необхідних для виконання умови рівножорсткості.
Відзначено, що для досягнення максимальної точності в реальних ДНГ необхідно враховувати податливості внутрішньої і зовнішньої рамок.
Посилання
Балабанов И. В., Балабанова Т. В., Виноградов Г. М., Темляков Н .А. Об одной задаче для динамически настраиваемого гироскопа с упругим подвесом // Актуальные проблемы авиационных и аэрокосмических систем. Российско–американский журнал. Казанский государственный технический университет «КАИ». –Науч.–техн. сб. – Казань, 2006.– №2(22).– С.20–27.
Пельпор Д. С., Матвеев В. А., Арсеньев В. Д. Динамически настраиваемые гироскопы: Теория и конструкция. –М.: Машиностроение, 1988.–264 с.
Расчет и оптимизация двухрамочного упругого подвеса динамически настраиваемого гироскопа: моногр. / И. В. Балабанов, Т. В. Балабанова, А. В. Збруцкий/; под ред. А. В. Збруцкого.–К.: НТУУ «КПИ», 2013.–272с.
Феодосьев В. И. Сопротивление материалов.–М.:Наука,1979.–560 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).