ДОСЛІДЖЕННЯ МОЖЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРОФІЛІВ КЛЯЙНА-ФОГЕЛЬМАНА ДЛЯ МІКРО БпЛА
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-38049201354305Ключові слова:
мікролітальний безпілотний апарат, аеродинамічний профіль, аеродинамічна якістьАнотація
Основною особливістю мікролітальних безпілотних апаратів є політ на числах Рейнольдса близьким до критичних. Цей фактор істотно впливає на аеродинамічний вигляд апарату. У статті пропонується для підвищення аеродинамічних характеристик мікро БпЛА використовувати аеродинамічні профілі Кляйна-Фогельмана і проведена оцінка їх переваг в порівнянні з широко поширеними, для даного типу апаратів, профілями.
Посилання
Шмитц Ф. В. Аэродинамика малых скоростей // Шмитц Ф. В./ – М.: Издательство ДОСААФ, 1963. – 64 с.
Болонкин А. А. Теория полета летающих моделей // А. А. Болонкин/ – М.: Издательство ДОСААФ, 1962. – 328 с.
Кравец А. С. Характеристики авиационных профилей // А. С. Кравец /– М.: Государственное издательство оборонной промышленности, 1939. – 385 с.
Пат. 19710025 Великобритания, МПК B64C 03/14, B64C 03/00. Airfoil for Aircraft «Fancy Flights» / Kline R. L. Fogelman F. F. (Великобритания) - 1343987; заявл 19.04.71; опубл. 16.01.74, Бюл. № 19. – 8 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).