ПОБУДОВА МОДЕЛІ КОМПЕТЕНТНОСТІ ЕКСПЕРТІВ
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-380412201551199Ключові слова:
компетентність, експерт, кластерний аналізАнотація
Представлено програму реалізації моделі компетентності експертів за наслідками кластерного аналізу.
Посилання
Архипов А. Е., Архипова С. А., Носок С. А., Пишко И. В. Применение методов классификации в задаче обработки данных экспертного опроса. // Радіоелектроніка. Інформатика. Управління. Науковий журнал. — Випуск 2 (10) 2003. — Запоріжжя: ЗНТУ, 2003. — С. 104-108.
Толстова Ю. Н. Измерение в социологии. М.: ИНФА-М, 1998. – 224с.
Советов Б. Я. Теория информации. Л.: Изд-во Ленинградского ун-та, 1977. – 184с.
Эфрон Б. Нетрадиционные методы многомерного статистического анализа. М.: Финансы и статистика, 1988. – 263с.
Орлов В. А., Филиппов Л. И. Теория информации в упражнениях и задачах. М.: Высшая школа, 1976. – 136с.
Мудров И. В., Кушко В.Л. Методы обработки измерений. М.: Сов. радио, 1976. – 192с.
Моисеев Н. Н. Математические задачи системного анализа. М.: Нау-ка, 1981. – 490с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).