Вплив параметрів компоновки літального апарату із замкненою просторовою схемою на транспортну ефективність
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-380411201450673Ключові слова:
ЛА із замкненою просторовою схемою, транспортна ефективність, компоновка, несуча поверхня, аеродинамічна якістьАнотація
Досліджується аеродинаміка різних компоновок літальних апаратів із замкненою просторовою системою крил за допомогою панельно-вихрового методу симетричних особливостей (PANSIM). Виконується розрахунок і оцінка компоновок ЛА замкненої просторової схеми з різними типами сполучення несучих поверхонь.
Посилання
1. Бадягин А.А., Мухамедов Ф.А. Проектирование легких самолетов. –– М.: Машиностроение, 1978. –– 208 с.
2. Бауэрс П. Летательные аппараты нетрадиционных схем: Пер. с англ.-М.: Мир, 1991.-320 е.
3.Волкович Дж. Комбинации крыльев прямой и обратной стреловидности [Текст] / Дж. Волкович // Аэрокосмическая техника, № 11, 1986. с. 23-46.
4. Ударцев Е.П., Переверзев А.М., Ищенко С.А. Эксплуатационная Аэродинамика. Траекторные задачи: Учебное пособие. –– Киев: КМУГА, 1998 –– 136 с.
5.Зинченко Д.Н. Методика расчета аэродинамических характеристик самолета с механизированным суперкритическим крылом [Текст]: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.07.01/ Д. Н. Зинченко. – Киев, 2007. 150 с.
6.Hajela P., Chen J. L. Optimum structural sizing of conventional cantilever and joined wing configurations using equivalent beam .models. AIAA. Paper № 86-2653.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).