ОЦІНКА ВПЛИВУ СХЕМИ «ГВИНТ У КІЛЬЦІ» НА ЗЛІТНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЛІТАЛЬНОГО АПАРАТА
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-380411201450599Ключові слова:
гвинт у кільці, літальний апарат вертикального зльоту, перехідний режимАнотація
Проаналізовано деякі аспекти розрахунку аеродинамічних характеристик літального апарата з поворотними гвинтами на кінцях крила. Проведено порівняння двох вибраних компонувальних схем. Приведено графічні залежності змін аеродинамічних коефіцієнтів, тягових характеристик гвинтів двох вибраних схем на всіх етапах зльоту літака.
Посилання
Хафер К. Техника вертикального взлета и посадки/ - Москва «МИР», 1985.
Цихош Э. «Сверхзвуковые самолёты» пр. «Самолёты вертикального взлёта и посадки». Москва, 1983. 3. Курочкин Ф. П. Основы проектирования самолетов с верти
кальным и посадкой/ Ф. П. Курочкин. – М. : Машиностроение, 1970.
Лемко О. Л. Оцінка параметрів перехідних режимів польоту літака вертикального зльоту і посадки з поворотними гвинтами, ХАІ, 2011.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).