Інтегрування систем керування мікрокліматом в автоматизовану систему керування підприємством
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-3804202019194413Ключові слова:
промисловий комплекс штучного мікроклімату, система автоматичного керування, математична модель, простір станів, підприємство, інтегрована автоматизована система управлінняАнотація
Запропоновано методику інтегрування системи автоматичного керування для промислових комплексів штучного мікроклімату в автоматизовані системи управління виробництвом. Розроблені авторами алгоритми автоматизованого керування кондиціонерами та багатофункціональні математичні моделі кліматичного обладнання в класі багатовимірних систем запропоновано використовувати на середньому рівні інтегрованої автоматизованої системи управління підприємством у системі підтримки та прийняття рішень. Це дозволить підвищити ефективність функціонування систем штучного мікроклімату при зміні умов експлуатації. Розроблені моделі, методи та алгоритми рекомендується використовувати на стадії проектування, налагодження та при експлуатації на середньому рівні оперативного керування виробництвом. Результати промислових впроваджень підтвердили високу ефективність автоматичних систем керування промислових кондиціонерів, що проектуються на основі застосування концептуально-інтегрованих систем.##submission.downloads##
Опубліковано
2019-06-30
Номер
Розділ
Керування
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).