Стан та перспективи розвитку космічних систем дистанційного зондування Землі
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-3804192018169094Ключові слова:
космічні системи дистанційного зондування ЗемліАнотація
Космічні системи дистанційного зондування Землі – це системи, що динамічно розвиваються, стають все більш економічно ефективною сферою світової економічної промисловості, привабливою для інвестицій. Спектр прикладного значення інформації цієї високої технології постійно розширюється і можна очікувати, що така тенденція збережеться і у майбутньому.
Розглянуто низку окремих важливих факторів, які необхідно враховувати під час формуванні стратегії створення такої системи, конкретних розробок у галузі ДЗЗ, зокрема таких як удосконалення характеристик відповідних оптико-електронних систем, а також метрологічного забезпечення.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2018 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).