Аналіз охолодження електромотора радіальним вентилятором; реалізація експериментального аналізу CFD
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-3804202019141784Анотація
Показан аеродинамічний аналіз вентиляторів і їх кожухів різних геометрій. Гарне обдування знижує температуру у двигуні та збільшує термін його служби. Зниження температури на 10 градусів може продовжити термін служби електричної ізоляції двигуна у два рази. Для визначення оптимальної геометрії вентилятора і його кожуха, а також оцінки її ефекту, аналіз проводиться за однакових умовах. Метою цього дослідження є визначення стану проектованого електродвигуна, який не має прототипу. Для кореляції аналізів із натурними експериментами був використаний параметр - швидкість входу повітря. Експериментальні результати можуть бути використані для проектування електродвигунів, а також для оптимізації їх аеродинамічних характеристик.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).