Особливості керування процесом автоматизованого проектування плнеру літака транспортної категорії
DOI:
https://doi.org/10.20535/2219-3804182018134702Ключові слова:
декомпозиція, комутація даних, літак транспортної категорії, обернена задачаАнотація
У статті досліджуються основні особливості процесу проектування складних технічних об'єктів, до яких відноситься планер літака, і пов'язані з ним схеми обміну даними між проектними моделями. Показано, що для скорочення часу обміну даними в процесі проектування потрібно використовувати інформаційну технологію, що дозволяє ефективно оперувати великою кількістю спеціалізованих програмних модулів.
Посилання
1. Borisov, V., V., (2014), Metody sinteza konechno-jelementnoj modeli planera gruzovogo samoleta, [Methods for synthesizing the finite element model of a cargo plane glider], LAP LAMBERT Academic Publishing, Saarbrjukken.
2. Zinchenko, V., P., and Borisov, V., V., (2006), Analiz aktual'nyh problem informacionnoj tehnologii peredachi dannyh pri modelirovanii nagruzok, dejstvujushhih na konstrukciju slozhnogo tehnicheskogo ob#ekta, Otkrytye informacionnye i komp'juternye integrirovannye tehnologii, Gos. Ajerokom. Un-t “HAI”, Vyp. № 5, pp. 85 – 107, Har'kov.
3. Zinchenko, V., P., and Borisov, V., V., (2011), Metody i algoritmy avtomatizirovannogo proektirovanija slozhnyh tehnicheskih ob#ektov, USiM, Vyp. № 1, pp. 46–56.
4. Zinchenko, V., P., and Borisov, V., V., (2011), Sintez struktur і vlastivostej skіnchennoelementnih modelej planeru lіtaka , «Naukovі vіstі» NTUU «KPІ», №1(75), pp. 62-68
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2019 Інформаційні системи, механіка та керування
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International License.
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:1. Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
2. Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).